O nas

KG Group - inwestor

KG Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa została założona w celu wybudowania budynku mieszkalnego, wielorodzinnego, przy ulicy Piltza w Krakowie, w ramach projektu inwestycyjnego Osiedle Piltza.

Inwestycja realizowana jest przez zespół pracowników posiadających wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem w realizacji ogólnopolskich inwestycji deweloperskich.

Połączenie praktyki, kompetencji i pasji doprowadziło do pojawienia się na rynku krakowskim nowej inwestycji Osiedle Piltza. W chwili obecnej realizujemy już IV etap budowy. 

Spółka została zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000475068

O nas

B2Studio - Projektanci

 

 

Osiedle Piltza zostało zaprojektowane przez znane krakowskie Biuro Architektoniczne B2 Studio.

Dorobek biura obejmuje kilkadziesiąt zrealizowanych obiektów o zróżnicowanej funkcji, od budownictwa mieszkaniowego, poprzez budynki biurowe, hotelowe, przemysłowe do obiektów komercyjnych i użyteczności publicznej.

Zespół projektowy tworzy kilkudziesięciu architektów zgrupowanych w specjalistycznych działach odpowiadających za poszczególne etapy procesu inwestycyjnego. Prace Biura były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane.

www.b2studio.com.pl

 

RE-BAU – Generalny Wykonawca – Osiedle Piltza etap III

 

 

Podstawowym zakresem działalności RE-Bau  jest budownictwo kubaturowe: nowoczesne obiekty hotelowe i biurowce, komfortowe budynki mieszkalne i osiedla, kompleksy uniwersyteckie i centra handlowe. Realizacje znajdują się w całej Polsce, a także w Rosji, Niemczech i Francji. Od 1996 roku kilkuset pracowników firmy świadczy corocznie usługi budowlane o wartości dziesiątków milionów euro.
 
Potwierdzeniem pozycji RE-Bau są nagrody (Budowa Roku: Audytorium Maximum UJ I Instytut Zoologii UJ , Urząd Marszalkowski Województwa Małopolskiego i Hotel PURO we Wrocławiu) i miejsca w rożnych rankingach  (Forbes, Puls Biznesu). RE-Bau jest doceniana nie tylko za dotychczasowe osiągnięcia, ale przede wszystkim postrzegana jako firma systematycznie wzmacniająca swój potencjał. Osiągnięcia są wynikiem łączenia odwagi w podejmowaniu wyzwań z odpowiedzialnością wobec klientów, partnerów i współpracowników. Certyfikat ISO 9001 uzyskaliśmy w lutym 2007 r. Potwierdzają go cykliczne audyty TUV, z których ostatni odbył się w styczniu 2016 r.

www.re-bau.com

 

Zakład Budowlano –Montażowy GRIMBUD Sp. z o.o. - Generalny Wykonawca - Osiedle Piltza etap I i II

 

 

Firma powstała w Nowym Sączu i działa na rynku budowlanym od 1993 roku, obszary działalności min. to: budownictwo mieszkaniowe i deweloperskie, usługowe, hotelowe, sportowe.
Dzięki doświadczonej i doskonale zorientowanej w najnowszych trendach kadrze specjalistów, budowane przez Grimbud Sp. z o.o. obiekty charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Potwierdzeniem tego faktu jest otrzymany Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 oraz otrzymanie nagrody II stopnia w konkursie Budowy Roku 2012,ponadto Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2012 i 2011, Gepardy Biznesu 2009, Gazele Biznesu 2008. Na wszystkich etapach działań stosowane są nowoczesne technologie.
Firmę wyróżnia kompleksowość działań, pozwalająca na obsługę różnego typu projektów oraz klientów.

www.grimbud.pl

 

Przedstawione wizualizacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące dla stron, a ich charakter jest wyłącznie poglądowy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytania? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy.
Zapraszamy również do biura inwestycji - czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

 

Szanowni Państwo, z powodu zmiany adresu biura sprzedaży Osiedla Piltza, do 3 maja zapraszamy do naszego biura przy ul. Lea 202a.  

Od początku 6 maja zapraszamy już do NOWEGO BIURA SPRZEDAŻY  przy UL. PILTZA 42 LOK. 62.

W przypadku chęci oglądania mieszkań lub inwestycji, uprzejmie prosimy o  kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty w dogodnym dla Państwa terminie. 

***

 

W w okresach świątecznym oraz weekendu majowego, biuro sprzedaży będzie nieczynne w dniach:

19 i 29,30 kwietnia oraz 2 maja. 

 

Osiedle Plitza Biuro Sprzedaży

ul. Lea 202A, 30-133 Kraków
tel. 12 3574160                  
tel. 12 3574162

ul. Piltza 42 lok 62, 30-392 Kraków
786 088 013

biuro@osiedleplitza.pl